Jv.: Arany Tamás (Nagy Imre Attila, Makkosné Petz Brigitta)

Csernyánszki – Vári (Heffler, 65.), Horváth S. (Salamon, 46.), Pandur, Hanák – Kiss T., Böde, Tamási (Mészáros, 84.), Szabó J. – Buzás (Weitner, 46.), Márkus (Pap, 70.)
Újpest FC: Kurucz – Kiss, Lipták, Korcsmár, Mijadinoski – Bori (Simon K., 46.), Bozsics (Üveges, 55.), Jucemar, Foxi (Cutuk, 85.) – Simon A. (Hibó, 72.), Szabó B. (Lázár B., 46.)

Gólszerző: Foxi (25.), Kiss T. (48.), Heffler (77.), Kiss T. (90.)
Sárga lap: Vári (6.), Foxi (44.), Horváth S. (44.), Üveges (58.)
Kiállítva: -
Szögletarány: 11:10 (9:5)

A mérkőzés előtt:

Csapatunk rendben megérkezett a mérkőzés helyszínére. A paksi pályát éjszaka nagy eső áztatta, a mérkőzés kezdési időpontjában is több helyen állt a víz a játéktéren.

Mindkét csapat az előre megadott kezdőcsapattal lépett pályára.

I. félidő:

1. perc: Az Újpest FC kezdte a játékot.
3. perc: Az már most látszik, hogy a felázott pálya adott esetben irreálissá teheti a játékot.
4. perc: Egy jobb oldali szöglet után Tamási fejelte le a labdát, amelyet egyik védőnk szögletre mentett.
6. perc: Vári tartott rá csúnyán Foxi lábára, amiért sárga lapot kapott.
7. perc: Az előreívelt szabadrúgást Simon csúsztatta kapura, Csernyánszkinak résen kellett lennie, hogy megfogja a labdát.
12. perc: Simon adot be pontosan jobról, Foxi 8 m-ről a kapu fölé fejelt.
16. perc: Egy előreívelt paksi szabadrúgást Korcsmár csúsztatott szögletre.
17. perc: Mijadinoski lőtt 17 m-ről kapura, a labda két méterrel kerülte el a bal alsó sarkot.
19. perc: Márkus lőtt éles szögből, a labda Lipták lábáról gurult szögletre.
23. perc: Szabó J. lőtt mellé 23 m-ről.
25. pec: Lipták a saját térfélről előrívelt labdájára Foxi csapott le, és 7 m-ről ballal a kapu bal oldalába lőtt. (0-1)
28. perc: Bozsics szabadrúgás pattant szögletre.
28. perc: A beívelés nyomán Mijadoski fejelt kapura, az egyik védő lábáról Foxi elé pattant a labda, aki 14 m-ről a kapu fölé lőt.
32. perc: Korcsmár lőtt fölé 13 méterről.
33. perc: Kiss T. emelt a kapunk fölé 15 m-ről.
35. perc: Egy jobb oldali paksi szöglet után Tamási fejelt kapura, a labda a kapu előtt helyezkedő Simon A. lábán élesen irányt váltott, de Kurucz fantasztikus reflexszel kitolta a léc alól a labdát.
41. perc: Bozsics bal oldali szöglete nyomán Simon A. csúsztatta Mijadinoksi elé a labdát, aki az ötös sarkáról lőtt, de a védők belevetődtek a lövésbe.
42. perc: Buzás fordult kapura, és 7 m-es lövése az oldalhálóban kötött ki.
44 perc: Foxi és Horváth S. kapott sárga lapot kakaskodásért.
Vége a félidőnek.

A szünetben:

Két csere nálunk: Szabó Bence helyett Lázár Bence, Bori Gábor helyett Simon Krisztián folytatja a játékot.

A paksiaknál Buzást Weitner, Horváthot Salamon váltotta.

II. félidő:

46. perc: A Paks kezdte a játékot.
47. perc: Bozsics indítása után Simon K. remek mozdulattal vette át a labdát, egyet tolt rajta, majd lőtt, a labda pedig egy védőről szögletre pattant.
48. perc: Egy paksi lövés után Kiss T. elé pattant a labda, aki 8 m-ről a hálóba lőtt. (1-1)
54. perc: Simon K. beadása nyomán Lipták fejelt 9 m-ről, a labda alig kerülte el a jobb alsó sarkot.
55. perc: Cseréltünk: Bozsics helyére Üveges állt be.
57. perc: Jucemar vállalkozott lövésre 23 m-ről, a kellemetlenül csapódó labdát Csernyánszki védte.
58. perc: Üveges kapott sárga lapot Böde lerántásáért.
59. perc: Márkus fejelhetett közelről, a labda Korcsmárról pattant le.
61. perc: Kiss T. belőtt labdája Márkusról pattant az alapvonalon túlra.
62. perc: Kiss T. 22 m-es lövése csattant a kapufán.
65. perc: Cserélt a Paks: Vári helyett Heffler folytatja a játékot.
66. perc: Egy bal oldali paksi szöglet nyomán a labda érintés nélkül csapódott a bal kapufára, majd Jucemar kifejelte a labdát a gólvonalról.
67. perc: Mijadinoski ívelte előre a szabadrúgást, a labda a kavarodásban Simon A. elé pattant, aki, sajnos, nem tudta jól eltalálni a labdát, így odalett egy nagy helyzet.
69. perc: Kiss T. ívelte kapura a labdát, Kurucznak nagy bravúrral sikerült kitolnia a felső sarok elől a labdát.
70. perc: Márkus helyett Pap a pályán a PFC-ben.
71. perc: Pap beadása suhant el a kapunk előtt.
72. perc: Újabb csere nálunk: Hibó állt be Simon A. helyére.
76. perc: Weitner kapott jó indítást Kiss T-től, a támadó a 16-oson belül eltolta a labdát Kurucz mellett, majd elesett beleakasztva a lábát kapusunk testébe. Arany büntetőt adott...
77. perc: A 11-est Heffler értékesítette. (2-1)
83. perc: A paksiajk végezhettek el szabadrúgást a bal oldalról, a középen érkező Weitner 12 m-ről mellé fejelt.
84. perc: Tamási helyett Mészáros állt be a paksiaknál.
86. perc: Cutuk folytatja Foxi helyett.
88. perc: Kiss Z. előreívelt szabadrúgása után az egyik hazai véfőről szögletre pattant a labda.
90. perc: Weitner jobb oldali beadása Kiss T-t találta meg, aki 10 m-ről a hálóba fejelt. (3-1)
Vége a mérkőzésnek.

Szentes Lázár:
„A mai mérkőzésen is az volt a fő cél, hogy a keretben levő fiatalok minél több lehetőséget kapjanak, ami akár az eredményesség rovására is mehet. Ha másképp cseréltünk volna, akkor nyilvánvalóan szorosabban alakult volna a mérkőzés, de most fontos volt az is, hogy a fiatal tehetséges játékosokat is figyeljük, és lehetőséget adjunk nekik. A vereség természetesen sosem jó, ahogyan alakult az sem, viszont a mai 90 perc nagyon tanulságos volt számunkra. Azt is mondhatom, hogy ennek az összecsapásnak is voltak pozitívumai. Az előző mérkőzésen hóban, most bokáig érő vízben játszottunk, ami a fiatal játékosoknak további nehezítő körülményt jelentett amellett, hogy NB I-es rutinnal rendelkező játékosok ellen küzdhettek. A futballhoz azonban ez is hozzá tartozik, és ez még jobban megerősíti őket.”

Hivatalos, hogy jön a Haikyuu!! Gomisuteba no Kessen movie! Magyar nyelvû plakát, magyar feliratos elõzetes!    *****    Todoroki Shoto Fanfiction oldal, nézzetek be és olvassatok! Új Shoto nendoroid blog az oldalon!    *****    A Múzsa, egy gruppi élményei a színfalak mögött :)    *****    Madarak és fák napjára új mesével vár a Mesetár! Nézz be hozzánk!    *****    Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?