¤Újpesti hírek¤ : Edzőmérkőzés: Mattersburg–Újpest FC 0-1 (0-1)

Edzőmérkőzés: Mattersburg–Újpest FC 0-1 (0-1)

ÚFC.  2009.01.27. 21:47

Kabát Péter bombagóljával győztük le az osztrák csapatot

Mattersburg–Újpest FC 0-1 (0-1) Nemzetközi felkészülési mérkőzés Bad Tatzmannsdorf (Tarcsafürdő), 200 néző A kezdőcsapatok: Újpest FC: Balajcza – Dudics, Lipták, Cutuk, Tóvizi – Remili, Bozsics, Bogdán, Pollák – Rajczi, Kabát Mattersburg: Bliem – Csizmadia Cs., Sedloski, Mravac, Pöllhuber – Atan, Seidl, Velicky, Mansberger – Jancker, Lindner Mijadinovski Achilles-ín sérülés, Foxi izomsérülés miatt nem játszhat, Jucemar pedig a legutóbbi felkészülési meccsen rúgást kapott a lábára. A Southampton elleni meccsen kiállított Borit az MLSZ egy mérkőzésre tiltotta el, és ezt a büntetését most tölti le. Szeles, havasesős időben kezdődött a mérkőzés. I. félidő: 1. perc: A Mattersburg kezdte a mérkőzést. 9. perc: Eddig a Mattersburg kezdeményezett többet, de gólhelyzet egyik kapu előtt sem alakult ki. 10. perc: Bozsics kapott labdát a kaputól 22 méterre, és nagy erejű lövése centikkel kerülte el a bal felső sarkot. 11. perc: Kabát leste le az ellefél védőinek az átadását a kaputól 18 méterre, átvette a labdát, majd nagy erővel a kapu bal oldalába bombázott (0-1). 12. perc: Egy balszerencsés mozdulat következtében az osztrák csapat térfelén lengető partjelző megsérült, így a játékvezető egy segítővel vezeti tovább a mérkőzést. 16. perc: Kabát a jobbösszekötő helyéről ívelt előre egy szabadrúgást, a labda mindenki előtt elsuhanva hagyta el a játékteret. 19. perc: Egy előreívelt szabadrúgás Jancker elé pattant aki 6 méterről lőtt volna, de Balajcza önfeláldozó vetődéssel kiütötte a labdát. 26. perc: Kabát bal oldali szöglete nyomán Remili elé pattant a labda, aki az ötös túlsó oldalvonaláról az oldalhálóba bombázott. 30. perc: Kabát ívelt előre egy szabadrúgást a bal oldalról, középen Lipták centiméterekkel maradt le a labdáról. 40. perc: A mérkőzés elmúlt 10 perce helyzetek nélkül zajlott. A szünetben: A csapatunkban nem történt változás. II. félidő: 45. perc: Az Újpest kezdte a második félidőt. 55. perc: A második félidőben is folytatódik az első félidőben látott kemény, agresszív, test–test elleni játék. 60. perc: Lipták óriási ziccerhelyzetben tisztázott a lövőhelyzetben lévő mattersburgi játékos elől. 62. perc: Pollákot Hibó váltotta. 65. perc: Egy visszagurított labdát Wagner lőtt fölé 8 méterről. 68. perc: Atan lőtt 25 méterről kapura, Balajcza vetődve fogta a bal sarokra tartó lövést. 70. perc: Kabát pörgetett Rajczi elé, aki kilépett a védők közül, és nagy helyzetben 12 méterről a felső kapufát találta telibe. 71. perc: Hibó lőtt kapura estében 12 méterről, az osztrák kapusnak bravúr kellett, hogy fogja a labdát. 73. perc: Dudics helyett Privigyei folytatja. 77. perc: Kabát helyett Simon A. 78. perc: Csizmadia lőhetett szabadrúgást 25 méterről, a lapos lövést Balajcza magabiztosan fogta. 80. perc: Wagner egy kényszerítő után léphetett ki: elhúzta a labdát Balajcza mellett, de a gólvonalon álló Lipták sarokkal mentett. 83. perc: Bogdán helyett Dvorschák. 90. perc: Vége a mérkőzésnek.

Hivatalos, hogy jön a Haikyuu!! Gomisuteba no Kessen movie! Magyar nyelvû plakát, magyar feliratos elõzetes!    *****    Todoroki Shoto Fanfiction oldal, nézzetek be és olvassatok! Új Shoto nendoroid blog az oldalon!    *****    A Múzsa, egy gruppi élményei a színfalak mögött :)    *****    Madarak és fák napjára új mesével vár a Mesetár! Nézz be hozzánk!    *****    Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?