¤Újpesti hírek¤ : Edzőmérkőzés: Wiener Neustadt–Újpest FC 5-1 (3-0)

Edzőmérkőzés: Wiener Neustadt–Újpest FC 5-1 (3-0)

Nem sikerült gólra váltani a lehetőségeket

FC Magna Wiener Neustadt–Újpest FC 5-1 (3-0)

A kezdőcsapatok:
FC Magna Wiener Neustadt: Razenböck – Dunst, Johana, Klapf – Wolf, Kolousek, Reiter, Hauser, Erbek – Aigner, Sadovic
Játszott még: Stanislaw, Grünwald, Kurtisi, Martinez, Burgstaller, Simkovic
Újpest FC: Kurucz – Dudics, Lipták, Csarapics, Mijadinoski – Bori, Bozsics, Pollák – Remili – Kabát, Rajczi
Gólszerzők: Aigner (7.), Sadovic (16.), Reiter (37.), Kurtisi (81.), Simkovic (88.), illetve Bozsics (49.)

A mérkőzés előtt:

A csütörtöki nagy havazás miatt új helyszínen került sor a mérkőzésre.

Ellenfelünk az osztrák másodosztály listavezetője, és egyik legtehetősebb klubja, miután az Austria Wien korábbi főszponzora átpártolt a bécsújhelyi egylethez, amelynél már tulajdonosként irányít. Az első osztályt megcélozó WN keretében két korábbi cseh válogatott – Johana és Kolousek – is szerepelt.

Szentes Lázár újra számíthatott Mirsad Mijadinoskira, aki a Mattersburg elleni találkozót Achilles-ín fájdalom miatt hagyta ki. Szintén nem játszhatott Jucemar és Cutuk sem. A brazil középpályás a combjára, a horvát védő pedig a bokájára kapott rúgást, így Szentes Lázár nem számíthatott játékukra.

I. félidő:

1. perc: Az Újpest FC kezdte a mérkőzést.
6. perc: Az első öt perc helyzet nélkül telt el, elsőként a játékvezető hívta fel magára a figyelmet. Mijadinoski ütközött Wolffal, az osztrák játékos látványosan feldobta magát, amiért a bíró büntetőt ítélt.
7. perc: A 11-est Aigner a jobbra mozduló Kurucz mellett a bal sarokba lőtte. (1-0)
10. perc: Mijadinoski kapott sárga lapot túlzott keménységért.
11. perc: Sadovic végzett el szabadrúgást a kaputól 25 méterre a 16-os sarkától: a középre ívelt labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.
14. perc: kabát ívelt előre egy jobb oldali szabadrúgást, Csarapovics 7 méterről centikkel fejelt mellé.
16. perc: Sadovic végzett el szabdrúgást a kaputól 20 m-re a balösszekötő pozíciójából. A labda a sorfalon megpattanva a jobb kapufa tövénél gurult a hálóba, a balra mozduló Kurucznak esélye sem volt, hogy elérje a labdát. (2-0)
20. perc: Bozsics lőtt a jobb kapufa mellé 20 m-ről.
23. perc: Újra Bozsics próbálkozott ezúttal szabadrúgásból: a lapos, erős 20 m-es lövést Razenböck hárította.
29. perc: Klapf került óriási helyzetbe: 8 m-ről lőtt kapura, a lövést Kurucz védte, a kipattanó labdára kapusunk ért oda hamarabb, és önfeláldozóan vetődve megszerezte a labdát.
30. perc: Rajczi játszott Pollák elé, középpályásunk az ötös sarkáról lőtt a hosszú sarok mellé.
34. perc: Bori lövése látványosan csapódott kapura: a labda centiméterekkel a felső léc fölött zúgott el.
37. perc: Egy visszafejelt labdát Reiter lőtt 12 m-ről laposan a bal lasó sarokba. (3-0)

A szünetben:

Szentes Lázár nem cserélt.

II. félidő:

46. perc: A Wiener Neustadt kezdte a játékot.
49. perc: Bozsics végezhetett el szabadrúgást 25 m-ről, és olyan erővel lőtte a hálóba a labdát, hogy a kapus a kezét sem tudta felemelni. (3-1)
63. perc: Bozsics lőhetett szabadrúgás 30 m-ről, a labda ezúttal a kapu mellé szállt.
65. perc: Kabát indította Rajczit, aki a balösszekötő helyéről, 13 m-ről a jobb kapufa mellé lőtt.
68. perc: Bori lapos beadására érkezett Kabát, aki elől Johana az utolsó pillanatban becsúszva mentett.
71. perc: Óriási Kurucz-barvúr: Kurtisi bal felső sarokba tartó lövését hárította.
72. perc: Egy bal oldali beadás után Martinez 8 m-ről fejelt mellé.
75. perc: Bori adott be jobbról, Kabát 10 m-ről a bal felső sarok mellé fejelt.
81. perc: Kurtisi szinte lemásolta előző, 10 perccel ezelőtti lövését, de ezúttal Kurucz tehetetlen volt, és a labda a bal felső sarokba csavarodott. (4-1)
88. perc: Simkovic tört be a kapunk elé, és a kimozduló Kurucz mellett közelről a hálóba helyezett. (5-1)

Hivatalos, hogy jön a Haikyuu!! Gomisuteba no Kessen movie! Magyar nyelvû plakát, magyar feliratos elõzetes!    *****    Todoroki Shoto Fanfiction oldal, nézzetek be és olvassatok! Új Shoto nendoroid blog az oldalon!    *****    A Múzsa, egy gruppi élményei a színfalak mögött :)    *****    Madarak és fák napjára új mesével vár a Mesetár! Nézz be hozzánk!    *****    Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?