Újpest FC: Balajcza – Dudics (Remili, 74.), Korcsmár, Mijadinoski, Pollák – Bori, Stokes, Wilson, Tisza – Rajczi, Kabát (Foxi, 58.)

Kaposvár: Kovács Z. (Horváth L., 58.) – Grúz, Zahorecz (Horváth T., 58.), Junior (Balázs, 66.) – Gujics (Pintér L., 42.), Pest, Hegedűs, Farkas Z. (Bogdán, 66.) – Zsolnai (Viscsak, 46.), Jovánczai, N. Nikolics (Farkas K., 59.)

Gólszerzők: Kabát (18.), Tisza (72.), illetve Zsolnai (34.)

Sárga lap: Rajczi (35.), Zahorecz (54.), Balázs (74.), Bori (84.), Pintér L. (88.)
Kiállítva: Farkas K. (89.)

Szögletarány: 10:5 (4:4)

A mérkőzésre a Szusza Ferenc Stadionban kerül sor, amelynek játéktere kiválló állapotban állt a csapatok rendelkezésére.

Először kapott helyet a kezdőcsapatban angol légiósunk, Tony Stokes, és vezetőedzőnk lehetőséget adott a 19 esztendős tehetségnek, Electo Wilsonnak is.

I. félidő:

1. perc: A Kaposvár kezdte a mérkőzést.

4. perc: Rajczi beadása nyomán Grúz kezéről szögletre pattant. A játékvezető sarokrúgást ítélt.
10. perc: Eddig nem akadt helyzet egyik kapus előtt sem.
12. perc: Bori beadását Kabát csúsztatta meg, a labda Tisza elé kerül, aki az ötös sarkáról az oldalhálóba lőtt.

13. perc: Kabát lőtt be egy szabadrúgást a bal oldalról, a labdát Rajczi csúsztatta kapura, Kovács Z. nagy bravúrral szögletre mentett.

17. perc: Rajczi tört be a 16-osra, Junior hátulról buktatta. 11-es!
18. perc: A büntetőt Kabát a jobb alsóba lőtte. (1-0)
23. perc: Egy bal oldali szabadrúgást Nikolics a rövid sarokra csavart, Balajcza szögletre ütötte a veszélyesen csavarodó labdát.
26. perc: Kabát ívelt középre egy szabadrúgást, a labda kipattant, éppen Tisza elé, akinek lövése Zahoreczről szögletre pattant.

33. perc: Egy kaposvári kontra végén a balösszekötő helyéről Pest lőtt kapura, Balajcza szögletre mentett.

34. perc: A sarokrúgás után Jovánczai elé került a labda, aki balról laposan középre lőtte a labdát, amely Jovánczairól Zsolnai elé pattant. A kaposvári csatár estében 4 m-ről a hálóba továbbított. (1-1)
35. perc: Rajczi kapott sárga lapot reklamálásért.
35. perc: Tisza adott be jobbról, az egyik védő fejjel szögletre mentett.
42. perc: Egy bal oldali beadás után Jovánczai fejelt közelről kapura, Balajcza reflexmozdulattal szögletre mentett.
42. perc: A megsérült Gujicsot Pintér L. váltotta.
43. perc: A sarokrúgást követően Junior fejese pattant vissza a jobb oldali kapufáról.
44. perc: Tisza 12 m-ről, a balösszekötő helyéről kapu fölé bombázott.
Vége a félidőnek!

A szünetben:

A vendégeknél Viscsak váltotta Zsolnait.

II. félidő:

46. perc: Az Újpest kezdte a játékot.
48. perc: Kabát szöglete után kipattant a labda, amelyet Tisza 15 m-ről kevéssel a bal alsó sarok mellé lőtt.
54. perc: Zahorecz kapott sárgát, mert hátulról csúnyán megrúgta Kabátot, akit percekig kellett ápolni az eset után. Csatárunk nem is tudta folytatni a játékot.
58. perc: Kabát helyett Foxi a pályán. A Kaposvár együttesében Horváth T. váltja Zahoreczet, illetve Kovács Z. helyett Horváth L. áll a kapuba.
59. perc: Farkas K. lépett pályára Nikolics helyett.
62. perc: Tisza kényerítőzött Foxival, a visszakapott labdát 13 m-ről a kaposvári kapusba rúgta. A kipattanó labdát újra Tisza elé került, és közelről a kivetődő Horváthot találta el.

66. perc: Két csere a vendégeknél: Farkaz Z. helyett Bogdán G., Junior helyett Balázs B.
69. perc: Tisza szabadrúgás veszélyesen csavarodott kapura, a vendégek kapusa azonban megszerezte a labdát a berobbanó támadóink elől.
72. perc: Rajczi játszott középre balról Tisza elé, aki közelről laposan a hálóba lőtt. (2-1)
73. perc: Foxi kapott remek indítást a jobbösszekötő helyén, és 15 méterről a hosszú sarok mellé ívelt.
74. perc: Balázs kapott sárga lapot szövegelésért.
74. perc: Remili váltotta Dudicsot.
76. perc: Újra Rajczi adott középre balról, a középen berobbanó Bori elől szögletre mentettek a vendégvédők.
84. perc: Bori kapott sárga lapot, miután ütközött ellenfeléveé.
88. perc: Pintér L. kapott sárga lapot Rajczi lerántásáért.

89. perc: Farkas K. kapott azonnali piros lapot reklamálásért.
Vége a mérkőzésnek!

Szentes Lázár:

– Most mindenki láthatta, hogy tökéletes volt a pálya, így természetesen a bajnoki meccset is lejátszhattuk volna a Szusza Ferenc Stadionban. A koncentráción látszott, hogy nem három pont a tét, de legalább egy szervezett, jó csapat ellen futballozhattunk. Jucemar és Mario Bozsics kiesése miatt a középpályán Tony Stokes és Electo Wilson szerepelt. Az angol játékos jó teljesítményt nyújtott, és bízunk benne, hogy tétmérkőzésen is segít majd a csapatnak. Wilson először kapott lehetőséget a komplett kezdőcsapatban, ezt az ő megítélésénél figyelembe kell venni. Tehetséges játékos, ennél sokkal többet tud. A mai meccsen voltak pozitívumok, de akad még javítanivalónk is. Dolgozunk tovább, és remélem, hogy a jövő héten már mindkét mérkőzést le tudjuk játszani…

A Múzsa, egy gruppi élményei a színfalak mögött :)    *****    Madarak és fák napjára új mesével vár a Mesetár! Nézz be hozzánk!    *****    Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?    *****    A szörnyek miért csak éjjel bújnak elõ? Az ártatlan külsõ mögött is lapulhat valami rémes? - fórumos szerepjáték    *****    Ünnepeld a magyar költészet napját a Mesetárban! Boldog születésnapot, magyar vers!