¤Soproni liga 2007-2008¤
¤Soproni liga 2007-2008¤ : 24. forduló

24. forduló

NS  2008.04.22. 17:25

Az MTK 3–2-re legyőzte a Kaposvár gárdáját a Soproni Liga 24. fordulójának nyitómérkőzésén. A hazaiak 70 percig magabiztosan játszva uralták a mérkőzést, de a vendégek nem adták fel és két gólt is szereztek. Az egyenlítés azonban már nem sikerült, így az MTK négy pontra növelte előnyét, a hétvégén játszó üldözőivel szemben. Az újoncként is stabil középcsapat Nyíregyháza látogatott a bajnoki címvédő DVSC otthonába. A két ősi rivális mérkőzésén hiába készültek meglepetésre a vendégek, Herczeg András csapata végül sima győzelmet aratott. A fiatal Király játékvezető két büntetőt ítélt a Vasasnak, akik könnyű győzelmet arattak az első félidőben komoly elképzelés és meghatározó kulcsemberei nélkül szereplő Siófok otthonában. Évek óta nem nyert Székesfehérvárott a Győr és ez a sorozat most sem szakadt meg. A bajnoki címre hajtó Rába-partiak mindhárom pontot ott hagyták a Sóstói-stadionban, ahol Dajic találatával Disztl László csapata 1-0-ra győzött. A találkozón főleg távoli lövésekkel próbálkoztak a csapatok, mivel nem igazán volt elképzelés a játékukban. Az esőáztatta diósgyőri pályán majdnem meglepetés született, hiszen a tavasszal még nyeretlen Tatabánya az első félidőben mutatott remek játékának köszönhetően a szünetig két gólos előnyre tett szert. Vágó Attila cserékkel frissítette fel együttesét a félidőben, amely sikert hozott, a mezőnyfölényben futballozó DVTK Simon Attila két perc alatt szerzett duplájával 2–2-s döntetlenre mentette a találkozót. Izgalmas thriller végén, csak megmenteni tudta az egy pontot az Újpest a REAC-ot fogadva. A vendégeknél Nyerges Krisztián, a hazaiaknál Tisza Tibor duplázott, utóbbi mindkét gólját büntetőből lőtte. Nem sokon múlott, hogy Aczél Zoltán csapata szerezze meg a három pontot, a 4-4-es végeredményt Foxi állította be a 93. percben. A 24. forduló zárómérkőzésén szakadó esőben fogadta a ZTE a Bp. Honvédot. Az első félidőben a vendégek alkalmazkodtak sokkal jobban a körülményekhez, és a szünetig megérdemelt vezetéshez jutottak. A pihenő után a vendégek teljesen visszaálltak, s ez megbosszulta magát. Pascal Borel óriási hibáját követően Waltner Róbert révén egyenlítettek a hazaiak, akik vérszemet kaptak, s a gólkirályi címre esélyes csatáruk második találatával végül a győzelmet is megszerezték.

MTK–Kaposvár 3–2

Nem kellett sokat várni az első gólra. A 4. percben Kulcsár Tamás ment el a jobb oldalon, középre adását követően a kaposváriak nem tudtak felszabadítani, így Urbán Gábor 4 méterről a léc alá vágta a labdát. 1–0.

Két perccel később Urbán megduplázhatta volna a hazaiak előnyét, de bal lábas lövése kevéssel a bal oldali kapufa mellé ment.

A 14. percben Mladen Lambulics már pontosabban célzott. Egy szabadrúgás után Horváth Levente ívelt középre a jobb oldalról, középen a szerb védő emelkedett a legmagasabbra és 8 méterről szépen fejelt a bal alsó sarokba. 2–0

A folytatásban is az MTK uralta a játékot, a vendégek nem nagyon tudták megtartani a labdát és csatáraik nem kaptak használható indítást.

A 27. percben Kulcsár 12 méteres, hosszú sarokba tartó fejesénél Milinte óriási bravúrral védett, így maradt a kétgólos különbség.

A 40. percben ismét az agilisan játszó Urbán veszélyeztetett: előbb egy csellel átjátszotta Graszl Norbertet, majd az ötös bal oldali sarkáról lőtt, de Milinte ismét helyén volt, és szögletre mentett.

A félidőre 2–0-s hazai előnnyel vonultak a csapatok.

A második játékrész egy ígéretes Szakály-lövéssel kezdődött, de próbálkozása kevéssel a kapu fölé ment.

Ezután azonban ismét hazai gól következett. Az 52. percben Kanta vezette fel a labdát, majd nagyszerűen ugratta ki a keresztbefutó Szabó Ádámot, aki remekül húzta el a labdát Milinte mellett, majd 5 méterről, kissé kisodródott helyzetből higgadtan gurított a kapuba. 3–0

Ezt követően Prukner László cserékkel próbálta felrázni csapatát, ami sikerült is. Épp az egyik frissen beállt játékosnak köszönhetően szépített a Rákóczi FC. Obrics szánta el magát lövésre mintegy 20 méterről, a labda Bajúszon megpattant és a tehetetlen Végh mellett a kapu jobb oldalába vágódott. 3–1

A 87. percben ismét megpattanó lövéssel vette be az MTK kapuját a Kaposvár. Ezúttal Nikolics 13 méteres próbálkozása változtatott irányt egy MTK-játékoson. 3–2

Egyenlíteni azonban már nem tudtak a zöld-fehérek, nyert az MTK.

DVSC–NYÍREGYHÁZA 4–1 (2–0)

Helyszín: Debrecen
Nézőszám: 4500

DVSC-TEVA: 1 Polekszics 13 Bíró P. 16 Komlósi 17 Mészáros N. 6 Takács Z. 30 Kiss Z. 88 Huszák 4 Leandro 77 Czvitkovics 8 Kerekes 40 Kouemaha
Klubmenedzser: Herczeg András

Nyíregyháza: 1 Illyés 19 Zaleh 26 Bagoly 18 Mbouissi 6 Ambrusz 9 Vukadinovics 17 Hegedűs T. 27 Ramos 12 Miskolczi 10 Lippai 28 Dosso
Menedzser: Révész Attila

Gólszerző(k): Huszák (25.), Takács Z. (43.), Bagoly (72. - öngól), Leandro (82. – 11-es), ill. Bagoly (51. – 11-es)
Csere: Huszák helyett Dombi (59.), Kouemaha helyett Rudolf (62.), Czvitkovics helyett Szakály P. (76.) ill. Vukadinovics helyett George (24.), Hegedűs helyett Zabos (46.) Lippai helyett Minczér (73.)
Sárga lap: Mboussi (41.), Bagoly (81.), Bíró (86.)

Mérsékelten kezdtek a csapatok, ám ahogy kiderült, hogy Szapporóban magyar győzelemmel ért véget a hoki vébé és Palkovicsék feljutottak az A-csoportba, a hazaiak rákapcsoltak, és alaposan megtornáztatták Illyés Dánielt, a vendégek kapujában álló fiatal kapust.

Illyés a 25. percig ellen is állt a hazai rohamoknak, hol Leandro szabadrúgását, hol Kouemaha közeli próbálkozását védte. A félidő közepén azonban már nem volt ellenszere Huszák pontos lövésére, így megérdemelten került előnybe a bajnoki címvédő.

A gól után az előnybe kerülő debreceniek egyre bátrabban játékba kezdtek, és ugyan ekkor már a vendégek is eljutottak olykor Polekszics kapujáig nem volt igazi sanszuk a szépítésre.

Sőt, a DVSC hozzáállását dicséri, hogy Leandróék továbbra is mentek előre és a félidő végén éppen a brazil születésű magyar válogatott szöglete után Takács Zoltán növelte kettőre a hazaiak előnyét.

A második félidőben aztán olykor már a „Szpari” is eljutott a debreceni kapuig, sőt, szépített is, miután a Dosso fellökéséért járó büntetőt Bagoly Gábor értékesítette. A hosszú pályafutása során a DVSC-ben is megfordult védő ekkor még nem tudta, hogy végül ő lesz az Oláh Gábor utcai találkozó tragikus főszerepelője.

A 34 éves bekk ugyanis bő 20 perccel később egy nem túl jó beadás után a saját kapujába talált, és ezzel gyakorlatilag elvette csapatától az esélyt a pontszerzésre. Bagoly kálváriája ezzel azonban még nem ért véget hiszen a találkozó 82. percben született utolsó góljában is benne volt: lerántotta Kerekest, így Leandro büntetőből állította be a 4-1-es végeredményt.

A DVSC az első félidőben mutatott játékának köszönhetően megérdemelten győzött, a második félidőben pedig jól használta ki a vendégvédők – elsősorban Bagoly megingásait.

SIÓFOK–VASAS 1–3 (0–2)

Helyszín: Siófok
Nézőszám: 300

BFC Siófok: 1 Hegedűs L. 21 Popovics 5 Sütő 4 Forgács 20 Miklósvári 23 Bonifert 6 Tusori 8 Nagy L. 17 Melczer 7 Magasföldi 10 Gajda
Vezetőedző: Aldo Dolcetti

Vasas: 33 Németh G. 27 Balog Zs. 5 Pandur 28 Unierzyski 32 Piller 23 Kincses 10 Pavicsevics 25 Tóth B. 8 Németh N. 30 Sowunmi 9 B. Tóth
Vezetőedző: Mészöly Géza

Gólszerző(k): Gajda (73.) ill. Németh N. (4. – 11-esből, 14.), Lázok (78. - 11-es)
Csere: Popovics helyett Ambrus (46.), Bonifert helyett Homonyik (66.), Gajda helyett Horváth B. (81.), ill. Piller helyett Lázok (55.), Sowunmi helyett Bielik (73.), B. Tóth helyett Sagna (85.)
Sárga lap: Sütő (27.), Németh G. (73.), Forgács (79.), Magasföldi (89.)
Kiállítva: Ambrus (77.)

Villámrajtot vett a Vasas a Siófok otthonában, hiszen gyakorlatilag a találkozó első értékelhető akciójából megszerezte a vezetést: egy szabadrúgás utáni kavarodást követően Pandurt buktatta Hegedűs kapus a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Németh Norbert értékesítette.

A volt válogatott játékos nem állt meg egy gólnál, az első negyedóra végén jól használta ki a védők megingását, és megduplázta csapata és önmaga góljainak számát. A két gyors góllal az angyalföldiek gyakorlatilag mintha elintézettnek tekintették volna a meccset, a vendégek nem igazán erőltették a támadásokat, a hazaiak pedig sokáig alig jutottak el Németh Gábor kapuja elé.

A félidő utolsó 10 percében aztán már néhány távoli lövéssel is riogatták a Vasas kapusát, de ezzel együtt is roppant kilátástalan volt a hazaiak játéka a teljes első félidőben, és olybá tűnt, hogy a második félidő már csak formalitás lesz.

A szünetben vélhetően alapos fejmosást tarthatott Aldo Dolcetti a siófoki öltözőben, mivel a második játékrészre egy valamivel összeszedettebb hazai csapat érkezett, más kérdés, hogy sokáig ez csak helyzetekben mutatkozott meg.

Szűk fél óra után aztán Gajda révén sikerült a szépítés, de nem sokáig reménykedhettek az esetleges egyenlítésben a hazaiak: Ambrus a tizenhatos vonalán buktatta B. Tóthot, a Vasas így újabb büntetőhöz jutott, míg a szabálytalankodó hazai védő piros lapot kapott. A tizenegyest Lázok értékesítette, így visszaállt a kétgólos különbség.

A hátralévő időben az emberelőnybe került vendégek már nem terhelték tovább a hazai hálót, és az újabb sikerrel a Vasas már zsinórban második idegenbeli mérkőzését tudta megnyerni.

FEHÉRVÁR–GYŐR 1–0 (1–0)

Helyszín: Sóstói-stadion
Nézőszám: 3790

FC Fehérvár: 1 Sebők Zs. 20 Lázár P
5 Koller 3 Horváth G. 4 Mohl 11 Farkas B. 8 Polonkai 7 Simek 11 Dajic 6 Sifter 9 Sitku
Vezetőedző: Disztl László

Győri ETO: 1 Sztevanovics 25 Nikolov 32 Stark 26 Supics 14 Völgyi 19 Koltai 26 Eugene 8 Józsi 23 Tokody 13 Pákolicz 11 Brnovics
Vezetőedző: Egervári Sándor

Gólszerző(k): Dajic (9')
Csere: Simek h. Dvéri (66'), Dajic h. Nagy D. (70'), Polonkai h. Csobánki (86'), ill. Tokody h. Böőr (46'), Eugene h. Dudás (62')
Sárga lap: Simek (58'), Sebők (89'), ill. Stark (11'), Böőr (55'), Völgyi (64'), Józsi (86'), Nikolov (92')

Parádés tavaszt produkált Egervári Sándor csapata. A győriek azonban ahhoz a Fehérvárhoz látogattak, melyet már évek óta nem tudtak legyőzni idegenben. Márpedig a hajrához közeledve egy bajnoki címre is esélyes csapatnál sokba kerülhetnek az elhullajtott pontok.

Disztl László nagyot húzott azzal, hogy a kispadra várt Dajicot a kezdőbe jelölte. A bosnyák játékos már a 9. percben meghálálta a bizalmat. Farkas labdájával megiramodott a győri kapu felé, majd 20 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot (1-0).

A korán bekapott gól nem vitte padlóra a zölde-fehéreket. Akadtak helyzetek mindkét oldalon, bár igazi gólveszély nem alakult ki.

A fordulás után rákapcsoltak a vendégek. Böőr beállásával frissebb lett a Győr. Az 55. percben az ex-debreceni középpályás csavarta a labdát Brnovics fejére, aki a kapuba továbbított, de a beadásánál kívül volt a labda, így nem adta meg Kassai a gólt.

A folytatásban nagy harc dúlt a pályán, de a sárga lapok mellett csak egy-egy távoli próbálkozást lehetett feljegyezni, amely vagy elkerülte a kaput, vagy a kapusok hárítottak.

Vereségével a Győr eltávolodott a bajnoki cím lehetőségétől, míg a Fehérvár előtt újra esély nyílt a dobogó legalsó fokára.

DIÓSGYŐR–TATABÁNYA 2–2 (0–2)

Helyszín: Diósgyőr
Nézőszám: 2000

DVTK: 26 Köteles 69 Mogyorósi 5 Sebők V. 33 Hegedűs Gy. 3 Elek 27 Szélpál T. 7 Lakatos 6 Pintér Z. 28 Virág A. 9 Simon A. 99 Honma
Vezetőedző: Vágó Attila

Tatabánya: 31 Kurucz P. 14 Balogh B. 13 Vámosi 21 Dienes 2 Almási 3 Balogh Z. 66 Farkas V. 15 Kovács I. 79 Megyesi 10 Perez 9 Béres
Vezetőedző: Octavio Zambrano

Gólszerző(k): Simon A. (69., 71.), ill. Pérez (42.), Megyesi (45.)
Csere: Mogyorósi helyett Lipusz (46.), Virág A. helyett Pelecaci (46.), Szélpál T. helyett Kleiber (64.), ill. Kovács I. helyett Németh A. (52.), Balogh Z. helyett Ferenczi G. (70.), Megyesi helyett Nagy R. (76.)
Sárga lap: Kovács I. (36.), Farkas V. (85.)

Kiadós eső hullott Miskolcra a találkozót megelőzően, ezért Németh játékvezető úgy döntött, a kezdést negyed órával későbbre csúsztatja, hogy a pálya valamelyest jobb állapotba kerüljön. A DVTK két vereség után fogadta a biztos kiesőnek számító Tatabányát, de Vágó Attila abban reménykedett, hogy csapata visszatalál a Bp. Honvéd és a Kaposvár ellen mutatott győztes formájához. A vendégek sem feltartott kézzel érkeztek, hiszen a becsületükért küzdöttek, s próbálták az Újpest ellen nyújtott lelkes futballjukat megismételni.

Ez sikerült is a kék-fehéreknek, akik meglepően bátor játékkal rukkoltak elő az első félidőben. Octavio Zambrano együttese higgadtan futballozott, és többször is helyzetbe került, de próbálkozásai sokáig nem vezettek eredményre. A DVTK rendkívül indiszponáltan játszott, mert a Tatabánya nem hagyta kibontakozni a hazaiak akcióit.

Érezhető volt, hogyha a piros-fehérek nem tudnak változtatni a futballjukon, előbb-utóbb gólt kapnak. Ez így is történt: Mogyorósi késlekedését a végig agilisan és kapura veszélyesen játszó mexikói Juan Pérez használta ki, aki közelről lőtt a kapuba. S még mielőtt a hazaiak felocsúdhattak volna a kapott gól kábulatából, Megyesi László az utolsó percben, egy 20 méteres lövéssel már 2–0-ra növelte a bányász előnyét.

Vágó Attila „kiosztotta” játékosait a szünetben, s kettős cserével próbálta felrázni gyengén játszó együttesét. Az első gól előtt hibázó Mogyorósi helyére Lipusz Norbertet küldte pályára, míg Virág Aladár helyett a román Florin Pelecaci folytatta. Kissé élénkebbé is vált a DVTK játéka, ennek ellenére a vendégek hagytak ki újabb óriási helyzetet Béres Ferenc révén.

A Diósgyőr a 64. percben újabb cserét hajtott végre, s Vágó Attila változtatásai végül eredményre vezettek. A hazaiak többet birtokolták a labdát, egymást után vezették támadásaikat, az egyik végén a Tatabánya kapusának Kurucz Péternek a szabálytalansága után pedig tizenegyeshez jutottak. A büntetőt Simon Attila a kapu jobb oldalába lőtte, így ismét nyílttá vált a találkozó.

A DVTK az utolsó 20 percben óriási mezőnyfölényben futballozott, és a szépítő találat után két percre az egyenlítő gólt is megszerezték. Ismét Simon Attila volt eredményes, a hazaiak támadója fejjel vette be Kurucz Péter kapuját.

A piros-fehérek nyomása végül fél sikert hozott , mert maradt a 2–2-s végeredmény. A Tatabánya az első félidőben mutatott bátor játékának köszönhetően összességében megérdemelten távozott ponttal Miskolcról.

ÚJPEST-REAC 4–4 (3–2)

Helyszín: Szusza-stadion

Újpest FC: 1 Balajcza 16 Regedei 25 Vermes 24 Böjte 3 Sadjo 2 Dudics 5 Bozsics 21 Korcsmár 20 Foxi 11 Dourandi 28 Tisza
Vezetőedző: Urbányi István

REAC: 12 Szántai 2 Dinka 17 Horváth G. 8 Kapcsos 5 Sallai 7 Cseri 6 Kőhalmi 15 Dancs 9 Varga Z. 22 Somorjai 11 Nyerges
Vezetőedző: Aczél Zoltán

Gólszerző(k): Dudics (7.), Tisza (26., 31. - mindkettő 11-esből), Foxi (93.) ill. Nyerges (8., 79.), Horváth G. (22.), Varga Z. (53.)
Csere: Dourandi helyett Kovács Z. (59.), Dudics helyett Hajdú (62.), Sadjo helyett Moldovan (84.) ill. Somorjai helyett Rása (71.), Varga Z. helyett Selei (81.), Kőhalmi helyett Kiss T. (89.)
Sárga lap: Szántai (30.), Kapcsos (54.), Sadjo (61.)

Nem állíthatjuk, hogy az Újpest és a REAC labdarúgói tekintettel lettek volna a Szusza-stadionba későn befutó szurkolókra: a 8. percben már 1-1 állt az eredményjelzőn, Dudics és Nyerges gyors gólváltásának köszönhetően.

Nem állíthatjuk azt sem, hogy a labdarúgók túl sok időt fecséreltek volna helyzetek kialakítására: gyakorlatilag ha az első 30 percben egy labda valamelyik kapu felé tartott, abból gól lett.

Így esett, hogy Horváth Gábor előbb vezetéshez juttatta a REAC-ot, majd Tisza vágott be három perc alatt két büntetőt is, amivel ismét előnybe került az Újpest. Az utolsó negyedórában aztán leállt a gólszüret, de így sem érhette szó a ház elejét, hiszen igazán szórakoztató első félidőt produkáltak a csapatok.

A másodikban aztán maradt továbbra is a jó iram, csak éppen a gólok száma csökkent, s valamelyest nőtt a kimaradt lehetőséget száma. A REAC egyre aktívabban rohamozott, és ennek meg is lett az eredménye: a játékosként Újpesten is megfordult Aczél Zoltán edzette rákospalotaiak Varga Zoltán találatával egalizáltak.

Hiába volt 3-3, mindkét csapaton látni lehet, hogy nem elégszik meg az egy ponttal, és ennek az elhatározásnak a nézők voltak a nyertesei. Leginkább a semlegesek, mivel a hazaiak szimpatizánsai vélhetően nem örültek annak, hogy a 79. percben Nyerges Krisztián előlépett nyerőembernek.

Már amikor szinte mindenki elkönyvelte, hogy a heroikus küzdelem vége vendéggyőzelem lesz, és már-már a hazai drukkerek is elindultak haza felé, akkor érkezett a Diósgyőrből szerződtetett Foxi és a meccs utolsó támadásának a végén egyenlített, így megmentve az egy pontot a hazaiaknak.

ZTE–BP. HONVÉD 2–1 (0–1)

Helyszín: Zalaegerszeg
Nézőszám: 1000

Zalaegerszeg: 1 Vlaszák 4 Vulin 5 Polgar 6 Botis 22 Miljatovic 20 Zatara 7 Molnár B. 10 Davidov 17 Balázs Zs. 9 Waltner 21 Meyé
Vezetőedző: Szlavko Petrovics

Bp. Honvéd: 8 Borel 29 Takács Á. 5 Benjamin 20 Szmiljanics 23 Vincze Z. 9 Dobos 79 Genito 22 Bárányos 7 Ivancsics 21 Hercegfalvi 13 Abass
Vezetőedző: Supka Attila

Gólszerző(k): Waltner (72., 88.), ill. Abass (36.)
Csere: Vlaszák helyett Pogacsics (42.), Zatara helyett Tóth Z. (43.), Davidov helyett Pekic (81.), ill. Abass helyett Koós (58.), Ivancsics helyett Diego (58.)
Sárga lap: Meyé (16.), Miljatovic (19.), Molnár B. (36.), Botis (60.), ill. Benjamin (3.), Koós (84.)

A mérkőzés eredeti időpontjában óriási vihar zúdult a zalaegerszegi pályára. A heves esőzés még nem is jelentett volna problémát, azonban ijesztő villámok kísérték, ezért Vad II István játékvezető tíz perccel elcsúsztatta a kezdést.

Az égi áldás a kezdő sípszó felharsanását követően is ömlött a pályára lépők nyakába, de úgy tűnt, hogy a kellemetlen körülményekhez a kispestiek jobban tudtak alkalmazkodni. A vendégek, akik a tavasszal mindössze a Paksot tudták a pályán legyőzni – a zöld asztalnál pedig a Sopront is –, élénken futballoztak, s többször is gólveszélyes helyzetet alakítottak ki a ZTE kapuja előtt.

A piros-feketék szezonbeli betegsége – mégpedig az, hogy képtelenek kihasználni lehetőségeiket –, úgy tűnt a hétfői esti összecsapáson is kísérti őket. Hercegfalvi Zoltán, Dieng Abass és Bárányos Zsolt sem a legtökéletesebb megoldást választotta a kapu előtt, így az első húsz percben ellenfelénél sokkal jobban játszó fővárosiak nem tudtak előnyt szerezni.

A félidő közepétől kiegyenlítettebbé vált a játék, a mezőnyben a hazaiak felnőttek ellenfelükhöz, de a kapuig csak elvétve jutottak el. Tíz perc eseménytelenebb időszakot követően aztán a kispestiek újabb ziccerekig jutottak, s próbálkozásaikat a 36. percben siker koronázta. Abass a leshatáron ugratta ki Hercegfalvit, a csatár Molnár Balázzsal és Vlaszák Gézával ütközött, a labda pedig a támadást követő szenegáli támadó, Abass elé perdült, aki az üres kapu közepébe lőtt.

Az esetnél megsérült a hazaiak kapusa, akit Pogacsics Krisztián váltott. A mutatott játékkal méltán elégedetlen Szlavko Petrovics egy percen belül második cseréjét is végrehajtotta, Imad Zatara helyére Tóth Zoltán állt be a félidő hajrájában.

A szünet után nem sokat változott a játék összképe. A ZTE erőtlenül, valamire való helyzet nélkül támadgatott, a Honvéd ellencsapásai viszont állandó veszélyt hordoztak magukban. A kék-fehérek gyámoltalan futballjáról mindent elmond, hogy a félidő elején szerzett lesgóljukon kívül a 69. percig kapura sem lőttek.

Davidov helyzetétől kezdve azonban teljesen megváltozott a játék. Lendületbe jöttek a hazaiak, és a vendégek kapusának, Pascal Borelnek ritkán látható hibáját Waltner Róbert váltotta gólra. A vendégek teljesen megzavarodtak és a ZTE egymás után alakította ki a helyzeteket. Végül egy erőtlen lövést, Waltner Róbert szelídített meg, és önmaga második találatával, kialakította a 2–1-s végeredményt.

A Múzsa, egy gruppi élményei a színfalak mögött :)    *****    Madarak és fák napjára új mesével vár a Mesetár! Nézz be hozzánk!    *****    Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?    *****    A szörnyek miért csak éjjel bújnak elõ? Az ártatlan külsõ mögött is lapulhat valami rémes? - fórumos szerepjáték    *****    Ünnepeld a magyar költészet napját a Mesetárban! Boldog születésnapot, magyar vers!